NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA IMIELIN - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Imielin

OFERTY PRACY IMIELIN OKOLICE

Specjalista ds. analiz i raportowania
zawód: analityk rodzaj: praca stała
Andrychów
2017-07-14
Górnik
zawód: pracownik fizyczny rodzaj: praca stała
Pracownik Obsługi Klienta
zawód: obsługa gastronomii rodzaj: praca stała
Tychy
2017-07-26
Kupiec - drobne agd, dekoracje i kosmetyki
zawód: handlowiec rodzaj: praca stała
Andrychów
2017-07-14
PRACA W MIASTACH

Imielin - miasto usytuowane w województwie śląskim, w powiecie bieruńsko-lędzińskim, w południowo-wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miejscowość zamieszkuje ponad 8500 osób, a jego powierzchnia wynosi 27,99 km2, natomiast gęstość zaludnienia wynosi 305 osób przypadających na 1 km2. Miasto od północy graniczy z Mysłowicami, na południu z Chełmem Śląskim, na wschodzie z Jaworznem, a na zachodzie z Lędzinami. Imielin znajduje się 18 km od Katowic.

Na terenie miasta znajdują się złoża dolomitów, a także zasoby wody pitnej. Imielin charakteryzuje się dobrą infrastrukturą techniczną, która sprzyja prowadzeniu własnej firmy. Miasto posiada korzystne połączenia drogowe oraz kolejowe. Przez miejscowość przebiega droga wojewódzka nr 934, w pobliżu znajduje się autostrada A-4. Imielin posiada dogodne połączenia z drogą krajową nr 1.

W mieście można zobaczyć barokową figurę sw. Jana Nepomucena, kapliczkę z początku XVIII w. pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej, neogotycki kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Szkaplerznej z początku XX w.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017