NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA IMIELIN - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Imielin

OFERTY PRACY IMIELIN OKOLICE

Magazynier - wyższe stawki od 1 marca
zawód: magazynier rodzaj: umowa o pracę
Tychy
2018-02-16
Specjalista ds. analiz finansowych i kontrolingu
zawód: analityk rodzaj: praca stała
Andrychów
2018-02-24
Górnik/ Czechy
zawód: górnik rodzaj: praca stała
Inne
2018-02-23
Magazynier - praca na 2 zmiany
zawód: magazynier rodzaj: umowa o pracę
Tychy
2018-02-12
Górnik
zawód: górnik rodzaj: praca stała
PRACA W MIASTACH

Imielin - miasto usytuowane w województwie śląskim, w powiecie bieruńsko-lędzińskim, w południowo-wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miejscowość zamieszkuje ponad 8500 osób, a jego powierzchnia wynosi 27,99 km2, natomiast gęstość zaludnienia wynosi 305 osób przypadających na 1 km2. Miasto od północy graniczy z Mysłowicami, na południu z Chełmem Śląskim, na wschodzie z Jaworznem, a na zachodzie z Lędzinami. Imielin znajduje się 18 km od Katowic.

Na terenie miasta znajdują się złoża dolomitów, a także zasoby wody pitnej. Imielin charakteryzuje się dobrą infrastrukturą techniczną, która sprzyja prowadzeniu własnej firmy. Miasto posiada korzystne połączenia drogowe oraz kolejowe. Przez miejscowość przebiega droga wojewódzka nr 934, w pobliżu znajduje się autostrada A-4. Imielin posiada dogodne połączenia z drogą krajową nr 1.

W mieście można zobaczyć barokową figurę sw. Jana Nepomucena, kapliczkę z początku XVIII w. pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej, neogotycki kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Szkaplerznej z początku XX w.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2018